O mnie

Zdecydowanie wolę rysować niż pisać, dlatego powiem tylko i nie będę w tym zbyt oryginalna, że od dziecka uwielbiam rysować:)

Myślę, że opinie tych, którzy mi zaufali będą dla Ciebie bardziej interesujące.

 
       

1Z Panią Iwoną podjęłam współpracę 2 lata temu. Praca była zdalna pomiędzy naszą firma w UK Cambridge Gymnastics Academy a Polską. Projekt dotyczył zrobienia posterów z ćwiczeniami progresyjnymi z gimnastyki dla przedszkolaków i bobasów. Nakład pracy okazał się ogromny i bardzo wymagający pod względem detali, ujęcia ciała w danej pozycji. Pani Iwona pracowała z nami pod presją czasu i wysokiego standardu. Jej profesjonalizm, wyobraźnia, technika, sumienność zaowocowały pięknymi pracami, które będą nam służyły przez lata.

Bardzo dziękujemy i bardzo polecamy.

Iwona Banicka

Kierownik sekcji gimnastyki przedszkolnej w Cambridge Gymnastics Academy z siedzibą w Cambridge UK

2Bardzo dobra, szybka i terminowa współpraca. Pani Iwona słucha wskazówek klienta, dzięki czemu klient może osiągnąć i otrzymać to czego oczekuje. Jej prace odzwierciedlają jej zaangażowanie w wykonanej przez Nią pracy. Przygotowany materiał (w moim przypadku logo, postaci i mapa) jest bardzo spójny, wszystko tworzy jedną całość. Dodatkowo indywidualne podejście, wyrozumiałość, otwartość i bardzo dobre sugestie.

Z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Anna Korczyński
Happy Penguins Swim School

3Współpraca z Panią Iwoną podczas projektu ilustracji (obejmującej odręczny rysunek i jego wektoryzację) przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo. Kontakt był bardzo wygodny (odbywał się wyłącznie drogą mailową, wymiana informacji przebiegła sprawnie). Realizacja przebiegła szybko i sumiennie, otrzymałam nawet więcej wstępnych propozycji, niż mówiła umowa. Atrakcyjna cena, rzetelność, dobry kontakt i terminowość powodują, że mogę z czystym sumieniem polecić usługi Pani Iwony.

Ewelina Hasiuk-Brzezowska